CATA Hood GL 45 X /C Built-in, Width 50 cm, 820 m /h, Stainless steel, Energy efficiency class C, 65 dB
- TootjadCATA
- Mudel: 02030305
- Saadavus: 5
-
138€
CATA Hood GL 45 X /C Built-in, Width 50 cm, 820 m³/h, Stainless steel, Energy efficiency class C, 65 dB
| All | |
| Äratõmbetõhususe klass | D |
| Brutokaal | 7.8 kg |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Energiatõhususe klass | C |
| Filtripuhastuse indikaator | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 350 mm |
| Gross height (mm) | 340 mm |
| Gross width (mm) | 540 mm |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | No |
| Kiiruste arv | 4 |
| Laius | 50 cm |
| Lambi tüüp | EcoLed |
| Lampide arv | 2 |
| Maksimaalne tõmbevõimsus | 820 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 55 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Müratase | 65 dB |
| Müratase (aeglane kiirus) | 50 dB |
| Netokaal | 6.8 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Pestav filter | Yes |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | GL 45 X /C |
| Puutejuhtimine | Yes |
| Rasva filtrimistõhususe klass | B |
| Rasvafiltri tüüp | Metalic |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Built-in |
| Valgustõhususe klass | B |
| Võimsus | 280 W |
| Volume (m3) | 0.06426 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: cata hood gl 45 x c built-in, width 50 cm, 820 m h, stainless steel, energy efficiency class c, 65 db, 02030305, cata, ohupuhastid

